sitemap search
Sākumlapa » Visi produkti

ZinxaVir Immuno N30 sūkājamas tabletes (augļu-piparmētras garša)

ZinxaVir Immuno N30 sūkājamas tabletes (augļu-piparmētras garša)
ZinxaVir Immuno N30 sūkājamas tabletes (augļu-piparmētras garša)ZinxaVir Immuno N30 sūkājamas tabletes (augļu-piparmētras garša)
4.99 EUR
0.00
Pieejams
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

Jaunākās paaudzes kombinēta cinka formula sūkājamu tablešu (pastilu) veidā visaptverošai organisma aizsardzībai. 

Cinks uzlabo organisma pretošanās spējas pret bakteriālām un vīrusu infekcijām.* (EFSA Journal 2009; 7(9):1229).


Kombinēts cinka preparāts ar lokālu un vispārēju iedarbību - 2 veidu cinka formas nodrošina cinka visaptverošu iedarbībucinka glikonāts sāk darboties vietēji – mutē, savukārt, lēnā cinka helāta jonu izdale nodrošina cinka ilgstošu vispārēju iedarbību!


 • satur 2 veida cinka formas ar apstiprinātu efektivitāti 
 • ilgstošas darbības sūkājamas tabletes (pastilas)
 • ērta lietošana -  1 pastila dienā
 • bērniem no 11 gadiem un pieaugušajiem
 • piemērots vegāniem un veģetāriešiem
 • nesatur vielas, kas samazina cinka jonu uzsūkšanos
 • ALBIONTM minerālvielu kvalitātes garantijaSastāvs: Katra pastila satur cinka glikonātu un cinka aminoskābes helātu ALBIONTM (cinka bisglicināts), kas satur tīro cinku 15mg (150% no IDD).Lietošana un devas:

Bērniem no 11g.v. un pieaugušajiem – lēnām nosūkāt 1 pastilu dienā pēc ēšanas. Pēc lietošanas apmēram 30 minūtes vajadzētu atturēties no ēšanas un dzeršanas.


SVARĪGI! Pastilu garša ir raksturīga izmantotajām sastāvdaļām. Cinks, lietojot lokāli – sūkājot, izmaina garšas un taktīlās sajūtas uz neilgu laiku – sausuma, savelkoša sajūta uz mēles un mutē. Ar katru nākamo lietošanas reizi garšas sajūtu izmaiņas ir vieglāk tolerējamas.Iepakojums:

30 sūkājamas tabletes (pastilas) ar augļu - piparmētras garšuUztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātājiem. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

https://cynkovir.com/lv/

ZINXAVir™Immuno ir jaunākās paaudzes kombinēta cinka formula sūkājamu tablešu (pastilu) veidā visaptverošai organisma aizsardzībai. Cinks uzlabo organisma pretošanās spējas pret bakteriālām un vīrusu infekcijām.* (EFSA Journal 2009; 7(9):1229).

Viena pastila satur 15mg tīrus cinka jonus, kas nodrošina 150% no ieteicamās cinka diennakts devas.

Satur cinka glikonātu lokālai iedarbībai un patentētu, hipoalerģisku cinka aminoskābes helātu Albion® ilgstošai vispārējai iedarbībai. 

Preparāta forma - sūkājamas tabletes (pastilas) - nav izvēlēta nejauši.
Tās pamatā ir zinātniski pētījumi, kas apstiprina, ka cinka glikonātam piemīt augsta lokāla iedarbība – palīdz aizsargāt adu un gļotādas no kaitīgiem apkārtējās vides faktoriem*.

ZINXAVir™Immuno pastilas ar 2 veidu cinka formām nodrošina cinka visaptverošu iedarbību: 

 • cinka glikonāts sāk darboties jau vietēji – mutē
 • lēnā cinka helāta jonu izdale nodrošina cinka ilgstošu vispārēju iedarbību.


Cinks ir svarīga minerālviela, kas nepieciešama ik dienas, visa mūža garumā, jo piedalās daudzās svarīgās organisma funkcijās - nepieciešams normālai imūnsistēmas darbībai; veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu; veicina normālu auglību un reprodukciju; palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs; nepieciešams šūnu dalīšanās procesam, veicina normālu DNS sintēzi; nepieciešams kaulu, ādas, matu un nagu veselības uzturēšanai, kā arī palīdz uzturēt normālu redzi.SVARĪGI! Izvēloties minerālvielu preparātus, meklējiet ALBIONTM Minerals Medaljonu uz iepakojuma!

Unikālie organisko minerālvielu helāti ALBIONTM (Patents No. US 7,838,042): 

 • visaugstākā uzsūkšanās spēja un ļoti augsta bioefektivitāte,
 • laba panesamība, ir droši lietošanā - neizraisa gremošanas trakta kairinājumu, nav alerģiski (GRAAS sertifikāts);
 • uzņemtā pārtika un citi vitamīni /minerālvielas neietekmē to uzsūkšanās spēju - var lietot ar citiem vitamīniem un minerālvielām, jebkurā laikā. 

Albion Gold Medallion® ir Balchem Inc. reģistrētas preču zīmes, kas garantē oriģinālo ALBIONTM minerālvielu aminoskābju helātu esamību produktā, to unikalitāti un augsto kvalitāti!


Pētījumi:

* Science M, Johnstone J, Roth DE, Guyatt G, Loeb M. Cinks saaukstēšanās arstēšanai: randomizētu kontrolētu petījumu sistemātisks pārskats un meta-analize. CMAJ. 2012. gada 10. jūlijs; 184 (10): E551-61, Hemilä H. Cinka pastilas un saaukstēšanās: meta-analīze, kurā salīdzināti cinka acetāts un cinka glikonāts un cinka devas nozīme. JRSM Open. 2017. gada 2. maijs; 8 (5):2054270417694291. Hemilä H. Cinka pastilas var saīsināt saaukstēšanās ilgumu: sistemātisks pārskats. Open Respir Med J.,2011; 5: 51-8.Lietošana un devas: Paredzēts lietošanai pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma, lai uzlabotu organisma dabīgās aizsardzības spējas; lai papildinātu ikdienas uzturu ar cinku, īpaši, kad ir nepietiekama cinka uzņemšana ar uzturu (veģetārs vai vienveidīgs uzturs, uzsūkšanās traucējumi), kad nepieciešamība pēc cinka palielinās (saaukstēšanās laikā, grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, diabēts u.c.).Bērniem no 11g.v. un pieaugušajiem – lēnām nosūkāt 1 pastilu dienā pēc ēšanas. Pēc lietošanas apmēram 30 minūtes vajadzētu atturēties no ēšanas un dzeršanas!

SVARĪGI! Pastilu garša ir raksturīga izmantotajām sastāvdaļām. Cinks, lietojot lokāli – sūkājot, izmaina garšas un taktīlās sajūtas uz neilgu laiku – sausuma, savelkoša sajūta uz mēles un mutē. Ar katru nākamo lietošanas reizi garšas sajūtu izmaiņas ir vieglāk tolerējamas.

Savelkošas, nejūtīgas mēles sajūtu rada tikai preparāti, kas satur brīvos cinka jonus! 

Efektīvai cinka iedarbībai ir svarīgi:

 • Pareizi izvēlēta cinka ķīmiskais savienojums - ar pastāvīgi augstu disociācijas pakāpi - cinka glikonāts
 • Nesatur vielas, kas saista cinka jonus un mazina tā uzsūkšanos ( citronskābe, mannīts, sorbīts)


Piemērots vegāniem un veģetāriešiem!

Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, kā arī veselīgs dzīvesveids ir labas veselības priekšnoteikums!Sastāvs: 1 pastilā:

Cinka glikonāts un cinka aminoskābes helāts AlbionTM (cinka bisglicināts), kas satur cinku

15mg (*150%)

* IDD


Nesatur lipekli (glutēnu), laktozi un ĢMO!


https://cynkovir.com/lv/

Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z.o.o., PL www.olimp-labs.com