sitemap search
Sākumlapa » Visi produkti

Gold-Vit C 2000 Shot N5 (citronu garša)

Gold-Vit C 2000 Shot N5 (citronu garša)
Gold-Vit C 2000 Shot N5 (citronu garša)Gold-Vit C 2000 Shot N5 (citronu garša)
7.70 EUR
0.00
Pieejams
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

Unikāls, jaunākās paaudzes spēcīgs bioaktīvs 2000mg C vitamīna komplekss Pure-Way C® ar citrusu bioflavonoīdiem šķidrā formā ar augstu uzsūkšanās spēju un pilnīgāko izmantošanu.


Augsta deva • Ātrāka uzsūkšanās •  Nekairina kuņģi • Ērta lietošana  


PureWay-C® ir unikāls, patentēts C vitamīna komplekss ar augu vaskos mikrokapsulētu L-askorbīnskābi, bagātināts ar citrusu bioflavonoīdiem - stiprina imūnsistēmu un ir kuņģim draudzīgs. Sastāvs:

Satur jaunākās paaudzes patentētu C vitamīna formulu PureWay-C® ar ļoti augstu C vitamīna devu 2000mg vienā ampulā (reizes devā). Citronu garša.


Lietošana un devas:

Pieaugušajiem pa 1/2 -1 ampulai (12,5 - 25ml) dienā. 


Iepakojums: Ērti, parocīgi reizes devas iepakojumi; citronu garša:

 • 20 ampulas displejā = Ekonomiskais iepakojums 20-40 dienām!
 • 5 ampulas = 5-10 dienām.


Uztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātājiem. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Uztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātājiem. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


Jaunākās paaudzes patentēta C vitamīna formula PureWay-C® šķidrā formā ar ļoti augstu - 2000mg C vitamīna devu vienā ampulā (reizes devā).

Ātra uzsūkšanās un pilnīgākā izmantošana • Ērtos, parocīgos reizes devas iepakojumos.


PureWay-C® ir īpašs, patentēta C vitamīna komplekss (satur mikrokapsulētu L-askorbīnskābi, bagātinātu ar citrusu bioflavonoīdiem) ar augstu uzsūkšanās spēju, kas stiprina imūnsistēmu un ir kuņģim draudzīga.


Gold-Vit C ® 2000 Shot ir bagātīgs C vitamīna avots ar augstu uzsūkšanās spēju, kas kombinācijā ar citrusu bioflavonoīdu ekstraktu rada augstākās kvalitātes, bioefektīvu C vitamīnu kompleksu [PureWay-C ®].


Produkta inovatīvā tehnoloģija nodrošina aktīvo vielu stabilitāti un ātru, optimālu uzsūkšanos, kā arī ērtāku lietošanu. Tas ir ideāls piedāvājums visiem, kas novērtē komfortu, kā arī lielisks risinājums vecākiem cilvēkiem un cilvēkiem, kuriem ir rīšanas grūtības.

 • Dienas (reizes) deva nodrošina maksimāli augstu C vitamīna devu; nekairina kuņgi!
 • Pateicoties produkta inovatīvajai Liquid Technology formulai - aktīvās vielas organismā uzsūcas daudz ātrāk un tiek maksimāli ātri izmantotas nekā tablešu vai kapsulu formā.
 • Parocīgais iepakojums - 25ml maza (plastikāta) ampula lietošanu padara vēl ērtāku - viegli paņemt līdzi un izdzert jebkurā piemērotā laikā.


C vitamīns ir nepieciešams mūsu organismam, jo:

 • veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz aizsargāt šūnas pret oksidatīvo stresu
 • veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai asinsvadu, kaulu, skrimšļu, zobu un ādas darbībai
 • veicina normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas
 • palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu
 • palīdz samazināt nogurumu un nespēku
 • uzlabo dzelzs uzsūkšanos
 • palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskās slodzes laikā un pēc tās (labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 200mg C vitamīna papildus ieteicamajai C vitamīna dienas devai).

Ieteicams pieaugušajiem, it īpaši pie palielinātas nepieciešamības pēc C vitamīna:

• smags fizisks darbs, liela fiziskā slodze,

• ilgstošs stress,

• smēķētājiem,

• saaukstēšanās un atveseļošanās laikā, kā arī rudens-ziemas sezonā.


Lietošana un devas: Ieteicamā dienas deva – ½ - 1 ampula (12,5ml - 25ml) dienā vai pēc ārsta norādījumiem; izdzert ampulas saturu pēc galvenās ēdienreizes. Sakratīt pirms lietošanas. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.


Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām. Ja jums ir urolitiāze (kalcija oksalāti vai urāti urīnā), dzelzs disbalans (talasēmija, hemohromacitoze) vai, ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu. Nelietot papildus citus C vitamīnu saturošus preparātus. Pārmērīgai uzņemšanai (pārsniedzot dienas devu) var būt vēdera izeju veicinoša iedarbība (caureja). Parādoties šīm izpausmēm, pārtrauciet lietošanu.

 

Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, kā arī veselīgs dzīvesveids ir labas veselības priekšnoteikums!
Pure Way-C® ir jaunākās paaudzes patentēta C vitamīna formula bagātināta ar citrusu bioflavonoīdiem, kas nodrošina C vitamīna visātrāko uzsūkšanos un efektīvāko izmantošanu organismā, nekairina kuņģi. 

*PureWay-C ® ir reģistrēta Innovation Laboratories, Inc.preču zīme, un tiek izmantota šeit saskaņā ar licenci. ASV un starptautisko patentu gaidot.Sastāvs: 1 ampula satur: 
Pure Way-C® komplekss 
tai skaitā C vitamīnu (L-askorbīnskābe, augu vaskos mikrokapsulētā veidā)2000mg (2500%*)
Citrusu bioflavonoīdi50mg

% no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)


Nesatur, lipekli (glutēnu), laktozi un ĢMO!Uztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātājiem.Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija, www.olimp-labs.com
Dažādos preparātos C vitamīna formas atšķirās. Vai starp šīm formām pastāv kāda atšķirība? 

Ir liela nozīme, kādā ķīmiskā savienojumā vitamīns ir "ietērpts". No tā atkarīga biopieejamība un bioefektivitāte - uzsūkšanās spēja un izmantošana organismā. Svarīgāk par to, cik vitamīns ir garšīgs, ir tas, vai Tavs organisms to atpazīs, spēs pieņemt un izmantot.Jaunākie zinātniskie pētījumi ir pierādījuši ultramodernas C vitamīna formas - taukskābju metabolītu PureWay-C® pārākumu salīdzinājumā ar citiem tirgū pieejamiem C vitamīna veidiem - askorbīnskābi, kalcija askorbātu un kalcija askorbātu/treonātu (Ester-C®). C vitamīna novatoriskā forma tiek absorbēta daudz ātrāk, ilgu laiku parādot ļoti labu kinētiku. C vitamīna tauku metabolīti PureWayC® ātri nokļūst no kuņģa-zarnu trakta asins plūsmā, kur aktīvo C vitamīnu var viegli atdot šūnām. Klīniskajos pētījumos, kas veikti ar veselu brīvprātīgo grupu, C vitamīna tauku metabolīti labāk uzsūcas nekā citi vitamīna veidi salīdzinājumā ar kontroles grupu.

PureWay - C® - novatoriska C vitamīna forma - ātrāka uzsūkšanās un labāka biopiejamība

 • Novatoriskā C vitamīna forma uzsūcās daudz ātrāk, uzrādot strauju kinētiku ļoti īsā laikā.
 • Pure Way-C ® C vitamīna taukskābju metabolīti ļoti ātri uzsūcās no kuņģa-zarnu trakta asinsritē, kur aktīvais C vitamīns viegli /ātri tiek pegādāts šūnām.

PureWay-C® spēcīgs antioksidants


Kas atšķir tauku metabolītus no cita veida C vitamīna formām ir tā antioksidanta spējas saistīt un neitralizēt brīvos radikāļus. Lai pārbaudītu šīs spējas tika analizēts aktīvā brīvā radikāļa DPPH samazinājuma līmenis, kas ļāva novērtēt, cik efektīvs ir C vitamīna taukskābju metabolīts PureWay-C® cīņā pret brīvajiem radikāļiem.


Pierādīts, ka  PureWay-C® ir daudz spēcīgāks antioksidants kā Ester-C® un cita veida zināmie C vitamīni. PureWay-C ® ir ne tikai augstas kvalitātes C vitamīna forma, bet arī ar visaugsāko un ātrāko uzsūkšanos spēju organismā. Tas ir vienīgais C vitamīna veids, kam ir veikti šādi detalizēti zinātniskie - klīniskie pētījumi.