sitemap search
Sākumlapa » Kosmētika un ādas kopšanas līdzekļi

FILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS 13ml

FILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS 13ml
FILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS 13mlFILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS 13mlFILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS 13mlFILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS 13mlFILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS 13mlFILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS 13mlFILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS 13mlFILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS 13ml
47.78 EUR
0.00
Pieejams: 1
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

OPTIM-EYES LASHES & BROWS®  IR DIVU SOĻU AUGŠANU VEICINOŠS UN KUPLINOŠS LĪDZEKLIS SKROPSTĀM UN UZACĪM 

STIMULĒJOŠS SERUMS + PĀRKLĀJOŠA BĀZE IZTEIKSMĪGAM ACU SKATIENAM.


Visaptveroša, dubulta formula garākām, kuplākām skropstām un biezākām uzacīm. Pretnovecošanās iedarbību pastiprina hialuronskābe, kas dziļi mitrina un revitalizējošā, ekskluzīvā šūnu struktūras atjaunojošā pamatformula - NCTF®.


Lietošana: Ikdienā, no rīta un/vai vakarā; piemērots visiem ādas tipiem 


Iepakojums: 2 x 6,5ml


FILORGA® laboratorijas MEDI-COSMETIQUE® SĒRIJA - estētiskās medicīnas eksperts!

FILORGA® - PIRMĀ FRANCIJAS ESTĒTISKĀS MEDICĪNAS LABORATORIJA, KOPŠ 1978 GADA!


Retas, īsas un lūstošas skropstas un plānas, neizteiksmīgas uzacis?  

Filorga laboratorijas estētiskās medicīnas eksperti radījuši un piedāvā lielisku risinājumu – inovatīvu multiaktīvu 2 soļu produktu - stimulējošu serumu + pārklājošu bāzi izteiksmīgam acu skatienam:

1) Stimulējošais serums [apjoms + garums] - skropstu un uzacu augšanas veicināšanai un biezumam. KERA-EXTEND CX® komplekss apvienojumā ar revitalizējošu aktīvo sastāvdaļu kokteili NCTF® augstā devā stimulē keratīna sintēzi, veicina skropstu un uzacu augšanu, to matiņi kļūst biezāki un garāki. Savukārt KERA-MAINTAIN CX® komplekss spēcina, nostiprina matiņu saknes folikulā. Mazinās skropstu un uzacu izkrišana, tās kļūst izturīgākas.


2) Pārklājošā bāze  [barošana + kuplums] - skropstu un uzacu apjomam un aizsardzībai. Olbaltumvielām bagātā barojošā matrica baro matiņu stiebrus, atjauno to struktūru. Bezkrāsainā bāze pilnībā pārklāj skropstas un uzacis, tās kļūst apjomīgākas un izteiksmīgākas, uzlabo make-up uzlikšanu, palielina tušas noturību. 


Rezultāts: pamanāms rezultāts jau pēc 14 dienu lietošanas - mazāk izkritušu skropstu, tā ir kļuvušas biezākas, kā arī uzacis kļuvušas biezākas un izteiksmīgākas. Efekts ir acīmredzams un noturīgs. 


Lietošana: 1.solis - no rīta un vakarā uzklāt augšanu veicinošo serumu ar otiņu uz rūpīgi notīrītām skropstām un uzacīm, cik vien tuvu iespējams matiņu saknēm. Ar smalko otiņu uzklāt serumu iespējams viegli un precīzi. 2.solis -tūlīt pēc tam uz skropstām un uzacīm no matiņu saknēm līdz galiņiem ar birstīti uzklāt pārklājošo bāzi - kuplinošo aizsarglīdzekli. Birstīte perfekti pārklājkatru skropstu un uzacu matiņu.

 

Ražotājs: LABORATOIRES FILORGA COSMETIQUES, 2-4 rue de Lisbonne, 75008, Parīze, FRANCIJA

www.filorga.com

Vairāk informācijas šeit:https://www.filorga.com/wo_en/optim-eyes-lashes-brows