sitemap search
Sākumlapa » Kosmētika

FILORGA HYDRA-FILLER cream 50ml

FILORGA HYDRA-FILLER cream 50ml
50.72 EUR
0.00
Pieejams: 1
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

"Anti-age" atjaunojošs, dziļi mitrinošs krēms


Divu hialuronskābes (HS) veidu komplekss (augstas molekulmasas + mikrofragmentēta hialuronskābe) + ekskluzīvā šūnu struktūras atjaunojošā pamatformula - NCTF®Lietošana: No rīta un/vai vakarā; piemērots visiem ādas tipiem 


Iepakojums: 50ml


FILORGA® laboratorijas MEDI-COSMETIQUE® SĒRIJA - estētiskās medicīnas eksperts!

FILORGA® - PIRMĀ FRANCIJAS ESTĒTISKĀS MEDICĪNAS LABORATORIJA, KOPŠ 1978 GADA!Filorga labaratorijas estētiskās medicīnas ekspertu radītā formula: HIDRA-FILLER® hialuronskābes HS² kompleksā iekļautas divas hialuronskābes (augstas molekulmasas + mikrofragmentēta hialuronskābe), kuru kombinācija padziļināti mitrina ādu un atjauno tās apjomu. Šīs īpaši tīrās formulas ilgstošā barojošā iedarbība nodrošina mikrofillera efektu. Lipīdus atjaunojošais kokteilis paaugstina epidermas lipīdu sintēzi par vairāk nekā 256 %, un veicina ādas mitrinošo faktoru pašregulāciju. Tiek nostiprināts ādas lipīdu slānis, garantējot transepidermālā ūdens zuduma mazināšanos. Savienojumā ar ekskluzīvo šūnu atjaunojošo pamatformulu - NCTF® - efektīvi stimulē fibroblastu un kolagēna veidošanās procesus, veicina ādas noturību un kavē novecošanās pazīmju, īpaši grumbu un dermas plaisu vai pārrāvumu nostiprināšanos.

Rezultāts: Āda atgūst apjomu un tiek intensīvi mitrināta; izlīdzinās smalkās krunciņas un no ādas atūdeņošanās izraisītās grumbiņas.

Lietošana: No rīta un/vai vakarā bagātīgi uzklāt uz tīras sejas, kakla un dekoltē ādas. Lietot atsevišķi vai pēc ierastā Filorga seruma uzklāšanas. Ar pirkstu galiem iemasēt ādā. Piemērots visiem ādas tipiem.